Vyberte jazyk / Choose language:

Navigace webu:
Kontaktujte nás na telefonu: +420 222 265 279

Nacházíte se:

GAN

C:\fakepath\gan

  GAN

  Značka GAN rugs patří pod španělskou nábytkářskou firmu Gandia Blasco, která byla založena již v roce 1941. V průběhu let se profilovala ve výrobce velmi kvalitních produktů a navázala spolupráci s mnoha světovými designéry. Za všechny jmenujeme Patricii Urquiolu, Hectora Serrano nebo Odosdesign.

  Mottem firmy GAN je dvousloví "Empathic handmade", což vystihuje jejich ekologické a sociální smýšlení. Všechny koberce i další produkty jsou ručně vyráběny v Indii výhradně z přírodních materiálů. Jedná se o mnoho různorodých technik, jak starobylých, tak moderních.

  Design koberců se vyznačuje originalitou vzorů i tvarů a promyšlenými barevnými kombinacemi, které lahodí oku. Koberce jsou velmi příjemné na dotek a krásně zútulní každý interiér.

  Specialitou firmy GAN je vytváření tak zvaných "spaces" - prostorů. Jsou to kolekce koberců, pufů a polštářů ve stejném designu, firma tedy rozvinula klasicky vnímaný 2D formát koberců do nového formátu 3D. Kombinací variabilních prvků si tak můžete seskládat prostor dle vlastních požadavků a vkusu. Jednou designovou linií navíc můžete propojit více místností ve vašem bytě a tím je sjednotit.

  www.gan-rugs.com/