Vyberte jazyk / Choose language:

Navigace webu:
Kontaktujte nás na telefonu: +420 222 265 279

Nacházíte se:

Boiserie

ON. BOISERIE 5

    Úložné sestavy nejen do jídelen

    Španělský výrobce nábytku Vive představil novou sérii vysokokapacitního úložného nábytku Boiserie. Vyšel tak svtříc svým zákazníkům, kteří si oblíbili styl drobnějších nábytkových sestav Vive a přáli si přenést jej i na prostornější kompozice. Při mnohonásobném zvětšení úložného prostoru je stále zachována čistota designu a nábytek tak skvěle zapadne do interiéru, aniž by ho opticky přeplnil.

    I z tohoto důvodu výrobce tuto sérii nazval Boiserie - z francouzského výrazu pro panelové obložení stěn. Nábytek může být volně stojící nebo vestavný, vždy však bezchybně elegantní a decentní, rozdělený na jednotlivé segmenty - panely.

    Sestavy můžete využít velmi variabilně jako úložný prostor do předsíně, ložnice, obýváku, jako skříně s TV do pokoje pro hosty nebo do pracovny, či jako úložnou sestavu s nikou, která poslouží jako snídaňový či denní bar s kávovarem a příborníkem a doplní tak vaši jídelnu nebo jídelní kout v otevřeném obytném prostoru.

    Jsme rádi, že vám můžeme představit pět základních modelových sestav této série. Můžeme vám ale také vypracovat 3D návrh a cenovou kalkulaci sestavy na míru dle vašich požadavků. Neváhejte se na nás obrátit e-mailu info@onespace.cz, na telefonním čísle 222 265 279, nebo nás navštivte na adrese Vinohradská 21, Praha 2 - One Space a Space4kids.