Vyberte jazyk / Choose language:

Navigace webu:
Kontaktujte nás na telefonu: +420 222 265 279

Nacházíte se:

Dětské pokoje JJP / UP&DOWN

Pokoj Up&Down

  Kolekce dětských pokojů se sklopnými postelemi

  Španělská firma JJP působí na trhu již od roku 1987 a už od začátku se věnuje designu a výrobě převážně dětských a studentských pokojů. Za dobu svého působení vytvořila nezaměnitelný nadčasový design nábytku. Úspěšná kolekce Infinity z roku 2015 byla v roce 2018 inovována a pod názvem Infinity 2 přinesla množství novinek a chytrých řešení.

  Kolekce UP&DOWN nabízí širokou škálu sklopných postelí, díky kterým maximualizujete využitelnost prostoru i těch nejmenších pokojů, ložnic, pracoven, pokojů pro hosty… Během dne tak můžete využít více prostoru ke hře, práci, cvičení… A večer si během několika vteřin vytvoříte pohodlnou postel.

  Výrobce k postelím nabízí spoustu vychytávek, jako jsou praktické a variabilní zábrany, gumičky pro uchycení matrace, elastické popruhy, kapsáře, lampičku s USB vstupem, LED osvětlení nebo praktický sklopný stolek. Postel lze opatřit také speciální povrchovou úpravou pro popisovače.

  Funkční - kompaktní - bezpečné - pohodlné - nastavitelné - horizontální - vertikální - vše dokážeme!

  Proč zvolit nábytek od JJP?

  • Kvalitní nábytek v precizním provedení.
  • Vyrobeno z vlastních lamino desek tloušťky 19-50 mm s možností laku. Materiály i laky splňují nejvyšší ekologické nároky EU.
  • Zakázková výroba na míru přáním klienta - lze přizpůsobit rozmístění, rozměry, barevnost.
  • Možnost vytvoření 3D návrhů pokoje.

  VIDEO prezentace kolekce UP&DOWN